Objavte

náš hotel

* * *

Hotel Elisabeth Old Town sa nachádza v bezprostrednej blízkosti centra Bratislavy a len pár metrov od Modrého kostolíka. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby majú súkromnú kúpeľňu, sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou, rýchlovarnou kanvicou a príslušenstvom na prípravu kávy/čaju. Hotelová recepcia je otvorená 24 hodín denne. Vyhliadková plošina UFO sa nachádza 1,3 km a Bratislavský hrad 1,4 km od hotela Elisabeth Old Town. Letisko Bratislava je vzdialené 7 km. Stare Mesto je skvelou voľbou pre hostí, ktorí sa zaujímajú o jedlo, návštevu historického centra a prechádzky.

Elisabeth Old Town Entrance

Vyberte

si Váš pobyt

Jednoposteľová izba

Všetko čo potrebujete pre Váš obchodný pobyt.

od €39.00

Dvojposteľová izba

Oddychujte a objavujte mesto s Vašimi priateľmi, láskou alebo rodinou.

od €45.00

Trojposteľová izba

Je dvojposteľová izba malá? Vyskúšajte trojposteľovú. Jedna manželská postel a jedna jednolôžková postel.

od €50.00

<

štvrorlôžková izba

Jedna manželská a dve jednolôžkové postele. Najlepšia voľba pre rodiny alebo skupinu priateľov.

od €60.00

Rodinná izba

Izba pre 6 ľudí. Tak zoberte so sebou všetkých Vašich priateľov.

od €80

Raňajky

Vychutnajte si naše bufetové raňajky.

jedna osoba €4,50

Rezervácie

Objednajte si Vašu izbu.

Bratislava

vzdialenosti z nášho Penziónu.

Dobré vedieť

predtým ako prídete.

Kontaktujte

nás

Elisabeth Old Town

Klemensova 2
81109 Bratislava
TEL: +421 948 636 260
Email: elisa@sapg.sk

Príchod autom
Ak používate GPS navigáciu, zadajte adresu "Panenská 36", kde môžete krátko zastaviť. Elisabeth Old Town sa nachádza na rohu Klemensova a Grosslingova.

Taxi to our pension
Neodporúčame Vám brať si taxi na ulici. Najlepšie je zavolať priamo do taxislužby a objednať si taxi cez telefón, prípadne Vám taxi odvoz zabezpečíme priamo my. Cesta zo železničnej stanici stojí okolo 5€, z autobusovej stanici okolo 8€.

z Letiska
Ak prilietate lietadlom na Bratislavské letisko, môžeme Vám zabezpečiť odvoz priamo k nám. Cena z letiska do nášho penzióna stojí 20€. V prípade Videnského letiska je cena 65€.z Hlavnej vlakovej stanice
Ak prídete na hlavnú železničnú stanicu, choďte električkou čislo 1 na Námestie SNP. Elisabeth Old Town sa nachádza medzi ulicami Dunajská a Groslingova.

z Autobusovej stanice
Ak prídete na AS Mlynské Nivy, choďte trolejbusom číslo 202/205 až na konečnú zástavku Nemocnica sv. Michala (Rajská). Odtiaľ pokračujte smerom od Tesca na Dunajskú alebo Groslingovu ulicu. Náš hotel spája Dunajskú a Groslingovú ulici približne v polovici, nachádzame sa hneď na rohu ulice č.2.